Zlatíčkoviny-šperky

nádherná nabídka šperků

Proč se stát distributorem

 

Proč se stát distributorem SBS TRADE? 

Zanedbatelné vstupní náklady. Registrační poplatek a vzorkovnice výrobků stojí dohromady 150kč. Za tuto cenu získáte doživotní slevu na všechny výrobky SBS TRADE, propagační materiály a níže uvedené prostředky podpory prodeje

 

Propracovaný systém podpory prodeje - naprosto fantastická vzorkovnice výrobků je jednou z největších deviz naší firmy. Krásně zpracovaná a za skvělou cenu je vzorkovnice prostředkem, který doslova prodává sám. Občas v žertu říkáme, že kdyby vzorkovnice měla nožičky a uměla chodit, tak ani žádné distributory nepotřebujeme… :o) Dalšími prostředky, kterými Vám napomáháme k úspěchu je pravidelné vydávání barevného katalogu, profi-příručka o distribuci, obalový materiál zdarma, výhodné poštovné (slevy nebo zdarma), dokonalá informovanost (www, gsm, tel. operátorky), firemní oblečení (trička, mikiny apod.) a mnoho mnoho dalšího….

 

Naprostá svoboda podnikání. Nejste vázáni žádným povinným odběrem apod.

 

Výrobek, kterému rozumí každý - obrovskou výhodou je naprostá jednoduchost prodeje. Šperky mají tu vlastnost, že k nim není třeba žádného dlouhého povídání a vysvětlování. Šperku každý rozumí a sám si udělá vlastní názor. Prodejci firem distribuujících například kosmetiku, spotřební výrobky (vysavače apod.) nebo finanční produkty (pojištění, poradenství, spoření…) atd. by nám jistě dali za pravdu, kolika drahých školení a kurzů se musí zúčastnit jen proto aby byli "vycvičeni" k prodeji daného výrobku zákazníkovi. U nás nic takového nehledejte, protože to není třeba. Šperk je zboží, jehož prodejnost prověřila staletí….

22.12.2014 13:11:21 - Oriflame: www.oricosmetics.cz www.oriflame.cz

www.ori-cosmetics.cz www.oriflame.cz

www.krasa365.cz www.oriflame.cz

www.ori24.cz www.oriflame.cz

www.orif24.cz www.oriflame.cz

www.kosmetikaslevy.cz www.oriflame.cz

www.vonavaprace.cz www.oriflame.cz

http://oriflame24.shop.oriflame.cz/ www.oriflame.cz